Отзывы

Александр
Видеограф

Хочу выразить свою благодарность Светлане Мороз, за ее профессионализм.

Маріель Славська
Журналіст

Чудові фахівці! Справжні профі своєї справи! Дякую!

НАТАЛІЯ
Керівник Київської обласної Федерації Фінікс Каратедо

Професійна команда. Швидко та компетентно. Допомагають у розвитку дітей та спорту. Дякуємо!!!

Білоголовий Ян
Юриспруденція

Співпрацюючи з Dictum відчув професіоналізм та згуртованість команди, а також особливу увагу до кожного клієнта. Окремо сподобались тренінги, на яких фахівці Dictum розповідали про кожну дрібницю з власної практики. Тому обов'язково буду радити юридичну компанію клієнтам та друзям за відповідними напрямками.

Евгений
Консалтинг
Недавно принимал участие на мероприятии "Адвокат на обыске: до и после", организованном этой юридической компанией. На меня произвели огромное впечатление высокий профессиональный уровень докладчиков и уникальность, полученной информации. Юристы компании зарекомендовали себя специалистами в сфере уголовного права, в частности хочется отдельно отметить руководителя компании Светлану Мороз и ведущего адвоката Сергея Гуревского. Меня также порадовал тот факт, что в компании работает много молодых и амбициозных юристов. Успехов Вам, ребята!
Оксана
Адвокат
Щиро вдячна Dictum, в особі Світлана Мороз, за практичний тренінг для адвокатів і юристів на тему: "Адвокат на обыске: до и после". Дізналась для себе багато новинок, які буду застосовувати у своїй адвокатській практиці.
Анастасія
Журналіст
Дякую вам за допомогу у вирішенні мого питання! Профессійний підхід та вражаючий результат!
Анна
Приватизація житла
Звернулася до Діктума через рекомандацію знайомих. Потрібна була допомога с приватизіцією житла. Моя ситуація була дуже нетиповою в класичному розумінні. Купа підводного каміння і неочікуваних кроків, які необхідно було зробити. Але всі проблеми були розв'язані, та всі документи було отримано. Особлива подяка Діані Ліхтанській, дуже приємна людина і завжди знає як вирішити будь-яке питання.
Інна
Консалтинг
Допомогли знайти вихід, який містить у собі процес оптимізації реєстрації торгівельної марки для нашої компанії. Будем працювати ще! Дякую!
Юлия
Дизайнер
Профессионалы своего дела! Огромное спасибо Диане Лихтанской за работу! Быстро и качественно! Отдельное спасибо за консультацию и моральную поддержку!

Страницы

Оставить отзыв
0