ЕТАПИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

Світлана Мороз, адвокат к.ю.н., керуючий партнер ЮК Діктум розповіла про те, яким повинен бути інвестпривабливий бізнес? Про етапи передінвестиційної підготовки, які бувають види форм інвестування про етапи залучення коштів інвестора та як здійснюється пост-інвестиційне супроводження.

ПРОБЛЕМИ В ЗАХИСТІ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТМ В УКРАЇНІ

Неготовність порушника добровільно припинити порушення прав володільця торгової марки. Затяжні процеси судового захисту. Як захищати порушені права володільця ТМ? Які способи захисту застосовувати та як не втратити кошти через судові тяганини, про все це розповідала Світлана Мороз, адвокат, к. ю. н., керуючий партнер юридичної компанії Dictum для Boryspil Magazine у статті “Проблеми в захисті прав інтелектуальної власності ТМ в Україні”.

ІНСПЕКЦІЙНІ ВІДВІДУВАННЯ ДЕРЖПРАЦІ ПОВЕРТАЮТЬСЯ

Постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 823 затверджено новий «Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю». Нагадаємо, що раніше діючий порядок про здійснення інспекційних відвідувань № 295 був скасований судом, однак Кабмін вирішив прийняти новий. На що потрібно бізнесу звернути увагу? Які підстави для здійснення інспекційних відвідувань? Які права має суб’єкт господарювання під час здійснення інспекційних відвідувань ? На ці питання відповідає Світлана Мороз – адвокат, к.ю.н., керуючий партнер Юридичної компанії Dictum.

Сторінки

0