Boryspil Magazine: Етапи залучення інвестицій

У новому номері Boryspil Magazine, Світлана Мороз – адвокат , к. ю. н., керуючий партнер Юридичної компанії Dictum розповіла про всі етапи та механізми залучення інвестицій у бізнес. А також, пояснила, що таке “оздоровлення” бізнесу і як успішно пройти аудит інвестора перед інвестуванням.

ЕТАПИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

Світлана Мороз, адвокат к.ю.н., керуючий партнер ЮК Діктум розповіла про те, яким повинен бути інвестпривабливий бізнес? Про етапи передінвестиційної підготовки, які бувають види форм інвестування про етапи залучення коштів інвестора та як здійснюється пост-інвестиційне супроводження.

ПРОБЛЕМИ В ЗАХИСТІ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТМ В УКРАЇНІ

Неготовність порушника добровільно припинити порушення прав володільця торгової марки. Затяжні процеси судового захисту. Як захищати порушені права володільця ТМ? Які способи захисту застосовувати та як не втратити кошти через судові тяганини, про все це розповідала Світлана Мороз, адвокат, к. ю. н., керуючий партнер юридичної компанії Dictum для Boryspil Magazine у статті “Проблеми в захисті прав інтелектуальної власності ТМ в Україні”.

Сторінки

0