ІНСПЕКЦІЙНІ ВІДВІДУВАННЯ ДЕРЖПРАЦІ ПОВЕРТАЮТЬСЯ

Постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 823 затверджено новий «Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю». Нагадаємо, що раніше діючий порядок про здійснення інспекційних відвідувань № 295 був скасований судом, однак Кабмін вирішив прийняти новий. На що потрібно бізнесу звернути увагу? Які підстави для здійснення інспекційних відвідувань? Які права має суб’єкт господарювання під час здійснення інспекційних відвідувань ? На ці питання відповідає Світлана Мороз – адвокат, к.ю.н., керуючий партнер Юридичної компанії Dictum.

ЖИТТЯ В УКРАЇНІ ПІСЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРАВИЛ BEPS

ПРАВИЛ BEPS не зможуть оминути Україну. Міністерство фінансів України та Національний банк України оприлюднили План дій BEPS в Україні. Світлана Мороз, адвокат, к.ю.н., керуючий партнер ЮК Діктум розповіла журналу Boryspil Magazine чого очікувати бізнесу від BEPS, та як зміняться правила гри.

DICTUM_online | Перспективи для бізнесу без мораторію на перевірки

Світлана Мороз - адвокат, к.ю.н., партнер Юридичної компанії Dictum та Альона Шапка – к.ю.н., юрист Юридичної компанії Dictum в прямому ефірі поговорили які перспективи очікують бізнес у 2019 році за відсутності мораторію на перевірки.

Сторінки

0