DICTUM_online | Перспективи для бізнесу без мораторію на перевірки

Світлана Мороз - адвокат, к.ю.н., партнер Юридичної компанії Dictum та Альона Шапка – к.ю.н., юрист Юридичної компанії Dictum в прямому ефірі поговорили які перспективи очікують бізнес у 2019 році за відсутності мораторію на перевірки.

СУДОВА ПРАКТИКА ОСКАРЖЕННЯ ПОДАТКОВОГО ПОВІДОМЛЕННЯ-РІШЕННЯ

У рамках проекту DICTUM_ONLINE Альона Шапка – к.ю.н., юрист ЮК Dictum провела вебінар на тему: «СУДОВА ПРАКТИКА ОСКАРЖЕННЯ ПОДАТКОВОГО ПОВІДОМЛЕННЯ-РІШЕННЯ». Ви підприємець? Бажаєте захистити свій бізнес від можливих зловживань з боку ДФС? Хочете дізнатись більше про судовий порядок оскарження податкових повідомлень-рішень? Пропонуємо Вам переглянути відео-запис вебінару.

ДЕЯКІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ТРАНСФЕРТНОГО ЦІНОУТВОРЕННЯ

З боку фіскальних органів здійснюється пильний нагляд та контроль за порядком застосування підприємцями методів трансфертного ціноутворення, за відповідністю контрольованих операціях принципу «витягнутої руки». Рекомендації щодо складання документації, подання звітів та інших питань трансфертного ціноутворення можна дізнатися з нової публікації юриста Юридичної компанії «Діктум» Альони Шапки.

Сторінки

0