DICTUM_CLUB. Практикум із сімейного права

У світі 15 травня всі святкують День сім’ї. Тема сімейних відносин дуже важлива для українського суспільства - настільки, що даний вид суспільних відносин став охоронятися на законодавчому рівні. Існують не дуже приємні ситуації, коли подружжя вирішує припинити спільно проживати та розірвати між собою будь-які відносини, що тягне за собою певні юридичні наслідки.

Юристи закритого клубу Діктум не могли оминути галузь сімейного права під час своїх зустрічей.

16 червня на території робочого простору Data Hub відбувся тринадцятий захід під назвою «Практикум із сімейного права. Аліментні правовідносини: огляд законодавства, новели, актуальна судова практика», спікер – адвокат Марія Гиря.

На зустрічі разом з Марією з’ясували питання щодо підсудності справ про стягнення аліментів (окрема категорія підсудності стосується внутрішньо переміщених осіб), пред'явлення позову про розірвання шлюбу, розірвання шлюбу органами РАЦСУ, порядку стягнення аліментів у позовному та наказному провадженні, порядку стягнення заборгованості, виїзду дитини за межі України без згоди другого з батьків, визначення місця проживання дитини.

Щодо останнього, варто зазначити, що за принципом 6 Декларації прав дитини, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН 20.11.1959 р.: «малолітня дитина, крім випадків, коли є виняткові обставини, не має розлучатися зі своєю матір'ю».

АЛЕ: Декларація не була ратифікована Україною, не є частиною національного законодавства, її не було офіційно перекладено. Даний документ був результатом підготовчої роботи до підписання країнами-учасницями Конвенції про права дитини від 20.11.1989 р., де цей принцип був виключений з метою нівелювання дискримінаційного нерівності батьків за принципом статі.

Засновник Dictum Club Світлана Мороз прагне того, щоб обговорення закритого клубу адвокатів були актуальними і корисними для учасників клубу.

Розширюючи юридичні партнерські зв'язки через Dictum Club, адвокати і юристи зможуть в будь-який момент звернутися за допомогою до колеги, підстрахувати себе і свого клієнта, і надати правову допомогу в найкритичніший момент.

Перевага для наших клієнтів і клієнтів наших партнерів полягає в розширенні кола фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ і участь в клубі безкоштовне.

Учасники покривають організаційні питання.

Заявка на вступ до клубу за посиланням.

Поділитися LinkedIn
0