DICTUM_CLUB. Як вийти сухим із допиту

«Хочеш вийти сухим із допиту – не лий воду на млин слідчого» - така була основна думка  під час чотирнадцятої щомісячної зустрічі закритого клубу юристів, що відбулась 21 липня на території робочого простору Data Hub.

З анонімним спікером, колишнім працівником органів оперативно-розшукової діяльності, з’ясували правильну модель поведінки свідка та його адвоката під час виклику на допит та безпосередньо на ньому.

Спікер розповів про методи психологічного впливу на особу, що викликається на допит, в результаті чого особа ще не знаходиться на допиті, але вже перебуває у стресовому стані:

  • Бесіди з керівництвом місця роботи особи
  • Тиск через мессенджери, якщо відбулась попередня ідентифікація особи за номером телефону
  • Моніторинг соціальних мереж, витоків отримання доходу, банківських платежів, бази КРОНОС, господарської діяльності СГ.

Отже, головна помилка особи, що викликається на допит та його адвоката – недооцінювати слідчого; реагувати на розмови, які знаходяться поза протоколом; не думати перед відповіддю на питання; довго чекати та нервувати, якщо слідчий затримує допит на кілька годин.

Цікава тема? Бажаєте приєднатися?

Пам'ятайте, що Dictum Club об'єднує, адже ми покликані допомагати клієнтам, а не боротися за них між собою. Розширюючи юридичні партнерські зв'язки через Dictum Club, адвокати і юристи зможуть у будь-який момент звернутися за допомогою до колеги, підстрахувати себе і свого клієнта, надати правову допомогу в критичний момент.

Перевага для наших клієнтів та клієнтів наших партнерів полягає в розширенні кола фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ та участь у клубі безкоштовні.

Учасники покривають організаційні витрати.

Заявка на вступ до клубу за посиланням.

Поділитися LinkedIn
0