Обговорили кримінальне провадження за статтею 212 ККУ на черговій зустрічі закритого клубу адвокатів та юристів DICTUM CLUB

Зустріч закритого клубу адвокатів і юристів Dictum Club проходила на території робочого простору Data Hub, 20 січня 2018 року. Запрошеними спікерами були діючі слідчі і оперативні співробітники, котрі поділилися актуальною інформацією тільки з членами клубу.

Засновник Dictum Club Світлана Мороз прагне до того, аби обговорення закритого клубу адвокатів були актуальними і корисними для учасників клубу. Тому дев'ята зустріч Dictum Club була присвячена особливостям кримінального провадження за статтею 212 ККУ.

Юристам і адвокатам часто доводиться мати справу із кримінальними провадженнями, котрі пов’язані із ухиленням від сплати податків та інших обов’язкових платежів. Були підняті питання, які стосуються безпосередньо покарання за кримінальним кодексом для тих, хто навмисно не сплачує обов’язкових зборів. Обговорювались також можливі варіанти швидкого реагування по відношенню до потенційних злочинців.

Під час виступу спікерів, у всіх учасників була можливість поставити питання і отримати на них відповіді. Обмін досвідом - безцінна складова кожної успішної людини.

Головною метою Dictum Club є об'єднання адвокатів і юристів для комплексної, швидкої та висококваліфікованої взаємодопомоги, адже ми, в першу чергу, - колеги, і покликані допомагати клієнтам, а не боротися за них між собою.

Розширюючи юридичні партнерські зв'язки через Dictum Club, адвокати і юристи зможуть в будь-який момент звернутися за допомогою до колеги, підстрахувати себе і свого клієнта, і надати правову допомогу в найкритичніший момент.

Перевага для наших клієнтів і клієнтів наших партнерів полягає в розширенні кола фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ і участь в клубі безкоштовне.

Учасники покривають організаційні питання.

Заявка на вступ до клубу за посиланням.

Поділитися LinkedIn
0