ОБШУКИ НА ПІДПРИЄМСТВІ - НОВА ТЕМА ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ В DICTUM CLUB

Символічно, що 12.05.18 уже в дванадцятий раз відбулася зустріч закритого клубу адвокатів і юристів Dictum Club, яка за звичаєм проходила на території робочого простору Data Hub. Темою обговорення на цей раз стали обшуки на підприємстві, які, як відомо, не завжди є законними і часто проходять не без перешкод.

Чому ця тема є актуальною? Дуже часто представники малого і середнього бізнесу помилково вважають, що саме до них ніколи не прийдуть з обшуком і, як наслідок, не готові зустрічати таких «гостей». І для органів, які проводять обшуки, це є дуже гарною умовою.

На зустрічі з'ясували, як захистити себе від обшуків і неправомірних дій з боку правоохоронних органів.

Пам'ятайте, що Dictum Club об'єднує, адже ми покликані допомагати клієнтам, а не боротися за них між собою. Розширюючи юридичні партнерські зв'язки через Dictum Club, адвокати і юристи зможуть у будь-який момент звернутися за допомогою до колеги, підстрахувати себе і свого клієнта, надати правову допомогу в критичний момент.

Перевага для наших клієнтів та клієнтів наших партнерів полягає в розширенні кола фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ та участь у клубі безкоштовні.

Учасники покривають організаційні витрати.

Заявка на вступ до клубу за посиланням.

Поділитися LinkedIn
0