ПЕРША ЗУСТРІЧ DICTUM_CLUB В ОСІННЬОМУ СЕЗОНІ

Осінній сезон зустрічей в #dictum_club офіційно відкритий.

Кожне наше зібрання наповнене особливою атмосферою - бажанням знань і дискусій. І кожного разу спікери все більше піднімають планку і підготовки, і наданого матеріалу.

Засновник Dictum Club Світлана Мороз прагне, щоб обговорення закритого клубу адвокатів були актуальними і корисними для учасників клубу. Так, у суботу 22 вересня на території робочого простору Data Hub відбулася вже п’ятнадцята зустріч закритого клубу юристів DICTUM_CLUB, яка відзначилася для учасників клубу темою безпеки для адвокатів, провокацій та превентивних заходів.

Зустріч відбулася на чолі зі спікером Олексієм Гурою, і тепер ми дізналися більше  про неприпустимість показань свідків у кримінальному процесі. Він розкрив тему "Недопустимість показань в якості доказів у кримінальному провадженні у практиці національних судів та ЄСПЛ".

Дякуємо Олексію за високий професіоналізм і сумлінний підхід до роботи!

Продовжив нас навчати Іван Ступак, засновник та керівник агенції безпеки Security agency 1901, він надав практичні рекомендації з питань безпеки, які будуть корисними кожному. І ми, адвокати, стали ще ближче до стандартів особистої і професійної безпеки:

Як розпізнати ознаки зовнішнього спостереження та прослуховування? Як діяти у випадках провокації? Як зрозуміти, що дії особи спрямовані на провокацію?

Дякуємо Івану за відкритість!

Під час виступу спікерів у всіх учасників була можливість поставити питання і отримати на них відповіді. Обмін досвідом - безцінна складова кожної успішної людини. І, як відомо, під час суперечки породжується істина.

Головною метою Dictum Club є об'єднання адвокатів і юристів для комплексної, швидкої та висококваліфікованої взаємодопомоги, адже ми, в першу чергу, - колеги, і покликані допомагати клієнтам, а не боротися за них між собою.

Розширюючи юридичні партнерські зв'язки через Dictum Club, адвокати і юристи зможуть в будь-який момент звернутися за допомогою до колеги, підстрахувати себе і свого клієнта, і надати правову допомогу в найкритичніший момент.

Перевага для наших клієнтів і клієнтів наших партнерів полягає в розширенні кола фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ і участь в клубі безкоштовне.

Учасники покривають організаційні питання.

Заявка на вступ до клубу за посиланням.

Поділитися LinkedIn
0