Поговорили про особливості стадій кримінального процесу на зустрічі закритого клубу адвокатів і юристів Dictum Club

Зустріч закритого клубу адвокатів і юристів Dictum Club проходила на території робочого простору Data Hub, 9 грудня 2017 року. Запрошеними спікерами були діючі слідчі і оперативні співробітники які поділилися інсайдерською інформацією тільки з членами клубу.

Засновник Dictum Club Світлана Мороз прагне до того, щоб обговорення закритого клубу адвокатів були актуальними і корисними для учасників клубу. Тому восьма зустріч Dictum Club була присвячена особливостям стадій кримінального процесу.

Спеціально для цієї зустрічі були запрошені діючі слідчі і оперативні співробітники, які поділилися з учасниками клубу інсайдерською інформацією.

Юристам і адвокатам доводитися щодня взаємодіяти з органами влади, прокурорами, слідчими та державними інстанціями, для вирішення справ, подачі документів і багато чого іншого. Тому інформація про особливості стадій кримінального процесу була безумовно корисною та необхідною для всіх учасників зустрічі.

Під час виступу спікерів, у всіх учасників була можливість поставити питання і отримати на них відповіді. Обмін досвідом - безцінна складова кожної успішної людини.

Головною метою Dictum Club є об'єднання адвокатів і юристів для комплексної, швидкої та висококваліфікованої взаємодопомоги, адже ми, в першу чергу, - колеги, і покликані допомагати клієнтам, а не боротися за них між собою.

Розширюючи юридичні партнерські зв'язки через Dictum Club, адвокати і юристи зможуть в будь-який момент звернутися за допомогою до колеги, підстрахувати себе і свого клієнта, і надати правову допомогу в найкритичніший момент.

Перевага для наших клієнтів і клієнтів наших партнерів полягає в розширенні кола фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ і участь в клубі безкоштовне.

Учасники покривають організаційні питання.

Заявка на вступ до клубу за посиланням.

 

Поділитися LinkedIn
0