Правозастосування нововведень в ГПК

Десята зустріч закритого клубу адвокатів і юристів Dictum Club проходила на території робочого простору Data Hub, 17 лютого 2018 року. Спікером зустрічі виступив адвокат - Ян Білоголовий, з темою доповіді «Застосування нововведень у ГПК».

Засновники Dictum Club прагнуть до того, щоб обговорення закритого клубу адвокатів були актуальними і корисними для учасників клубу. Тому десята зустріч Dictum Club була присвячена питанням зміни певних положень у Господарському процесуальному кодексі та їх правовому приміненню.

Ян Білоголовий закцентував свою увагу на нових змінах у ГПК, одразу коментуючи дані положення. Також обговорювалось те, чи дійсно зміни будуть актуальними на даний момент і чи буде виправдана їх ефективність у законодавстві країни.

Під час доповіді активно велась конструктивна дискусія стосовно прав та свобод учасників судових засідань, їхні повноваження та оновлені положення щодо судових процесів.

Головною метою Dictum Club є об'єднання адвокатів і юристів для комплексної, швидкої та висококваліфікованої взаємодопомоги, адже ми, в першу чергу, - колеги, і покликані допомагати клієнтам, а не боротися за них між собою.

Розширюючи юридичні партнерські зв'язки через Dictum Club, адвокати і юристи зможуть в будь-який момент звернутися за допомогою до колеги, підстрахувати себе і свого клієнта, і надати правову допомогу в найкритичніший момент.

Перевага для наших клієнтів і клієнтів наших партнерів полягає в розширенні кола фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ і участь в клубі безкоштовне.

Учасники покривають організаційні питання.

Заявка на вступ до клубу за посиланням.

Поділитися LinkedIn
0