Про судово-економічні експертизи від першоджерела

7.09.19 наша зустріч була присвячена судово-економічним експертизам, слухали спікера – Руслана Барабаша “Про судово-економічні експертизи від першоджерела”.

Спікер Руслан Барабаш — атестований судовий експерт-економіст (внесений до Реєстру атестованих судових експертів) з багаторічним досвідом роботи в судово-експертній діяльності.

За роки своєї діяльності Русланом проведено та складено близько 2 000 висновків, досить часто Руслана залучають для проведення експертиз в складних та резонансних справах.

З 2001 року пройшов шлях незалежного атестованого судового експерта у судово-економічній експертизі, розпочавши працювати у Київському науково-дослідницькому інституті судових експертиз Міністерства юстиції України.

Кваліфікація судового експерта за спеціальностями 11.1. «Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності», 11.2. «Дослідження документів про економічну діяльність підприємств», 11.3. «Дослідження документів фінансово-кредитних операцій», (свідоцтво № 1697 від 03.10.2014, видане ЦЕКК Міністерства юстиції України, чинне до 07.07.2020).

На жаль, в нашій дійсності, бізнес часто стає заручником обставин, що приводять до судових спорів.

Оскарження рішень податкових органів, позови, конфлікти з контрагентами, завдана матеріальна шкода, зловживання, що призводять до адміністративної або кримінальної відповідальності та багато іншого може послужити приводом для судових розглядів.

Без допомоги грамотного фахівця, який би міг кваліфіковано провести судово-економічну експертизу або експертне економічне дослідження, неможливе правомірне вирішення цього питання.

Цікава тема? Бажаєте приєднатися? Перевага для наших клієнтів та клієнтів наших партнерів полягає в розширенні кола фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ та участь у клубі безкоштовні.

Учасники покривають організаційні витрати.

Заявка на вступ до клубу за посиланням.

Поділитися LinkedIn
0