Результати конкурсу від Dictum

У вересні компанією Dictum був оголошений конкурс для амбіційних і наполегливих студентів-юристів. Даний конкурс був розрахований, в першу чергу, на молоде покоління, яке бачить себе в юриспруденції, бажає розвиватися в цьому напрямку і мріє стати професійним юристом.

Завданням конкурсу було запропонувати своє рішення непростий юридичної задачі. Заявок на участь з рішеннями завдань надійшла величезна кількість, але за умовами було вибрано тільки 5 кращих.

За результатами конкурсу п'ятіркою кращих стали: Ірина Студенець, Ангеліна Данилейко, Леся Рожак, Маргарита Багно, Наталія Бережна.

П'ятірка щасливчиків вирушила на каву з керуючим партнером юридичної компанії Dictum - Світланою Мороз. У переможниць була можливість поспілкуватися зі Светлоной Мороз, задати які цікавлять питання і просто відмінно провести час в компанії досвідчених адвокатів, які люблять свою справу.

А головний приз - річний абонемент на відвідування закритого клубу Dictum Club від юридичної компанії Dictum отримала Леся Рожак. Ми щиро вітаємо всіх учасників та дякуємо за активну участь. Ми раді, що в нашій країні є молоді і цілеспрямовані люди, які готові розвивати юриспруденцію.

Dictum Club об'єднує адвокатів та юристів для комплексної, швидкої та висококваліфікованої взаємодопомоги, адже ми, в першу чергу, - колеги, і покликані допомагати клієнтам, а не боротися за них між собою.

Розширюючи юридичні партнерські зв'язки через Dictum Club, адвокати і юристи зможуть вбудь-який момент звернутися за допомогою до колеги, підстрахувати себе і свого клієнта, і надати правову допомогу в найкритичніший момент.

Перевага для наших клієнтів і клієнтів наших партнерів полягає в розширенні кола фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ і участь в клубі безкоштовне.

Учасники покривають організаційні питання.

Заявка на вступ до клубу за посиланням.

 

Поділитися LinkedIn
0