Розкриті секрети фінансової розвідки на засіданні закритого клубу адвокатів та юристів Dictum Club

Сьома зустріч закритого клубу адвокатів і юристів Dictum Club проходила на території робочого простору Data Hub, 7 грудня 2017 року. Спікером зустрічі виступив адвокат - Ян Білоголовий, з темою доповіді «Фінансова розвідка».

Засновник Dictum Club Світлана Мороз прагне до того, щоб обговорення закритого клубу адвокатів були актуальними і корисними для учасників клубу. Тому сьома зустріч Dictum Club була присвячена питанням фінансової розвідки та моніторингу інформації.

Ян Білоголовий розповів про те, як правильно перевіряти контрагентів і партнерів, якими ресурсами слід користуватися і як взяти по-максимуму з веб-ресурсів необхідну інформацію. Також з усіма учасниками розглянули приклади європейських ресурсів і як європейська практика допомагає в моніторингу інформації. Дізналися, як працювати з ключовими словами, при пошуку, який спрямований на єдиний реєстр судових рішень.

Під час розвитку цифрових технологій, інтернету і соціальних мереж, коли на просторах мережі просто тонни інформації, цінним і корисним навиком буде швидко і максимально точно знаходити потрібну, перевірену і, що неменш важливо - правдиву інформацію.

Головною метою Dictum Club є об'єднання адвокатів і юристів для комплексної, швидкої та висококваліфікованої взаємодопомоги, адже ми, в першу чергу, - колеги, і покликані допомагати клієнтам, а не боротися за них між собою.

Розширюючи юридичні партнерські зв'язки через Dictum Club, адвокати і юристи зможуть в будь-який момент звернутися за допомогою до колеги, підстрахувати себе і свого клієнта, і надати правову допомогу в найкритичніший момент.

Перевага для наших клієнтів і клієнтів наших партнерів полягає в розширенні кола фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ і участь в клубі безкоштовне.

Учасники покривають організаційні питання.

Заявка на вступ до клубу за посиланням.

 

Поділитися LinkedIn
0