Секрети техніки "Листкового пирога" на зустрічі закритого клубу адвокатів і юристів Dictum Club

Третя зустріч закритого клубу адвокатів і юристів Dictum Club проводилася на території робочого простору Data Hub, 7 жовтня 2017 року. Доповідачем зустрічі виступила маркетолог і засновник компанії BD Lab - Горбунова Ірина, з темою доповіді "Просування і маркетинг в юридичній сфері".

Засновник Dictum Club Світлана Мороз прагне до того, щоб обговорення закритого клубу адвокатів були максимально практичними і відповідали вимогам сучасності.  Тому темою третьої зустрічі Dictum Club були вибрані питання присвячені стратегії маркетингу в юридичному бізнесі.

На цих зборах було виділено близько 30 основних інструментів і каналів комунікацій, які активно і регулярно використовуються для просування юридичних послуг. Так само під час доповіді Ірини Горбунової було піднято питання про доцільність використання різних інструментів просування, як для самозайнятих адвокатів, так і для юридичних компаній та чи варто вкладати гроші в платні рекламні канали: seo - і контекстна реклама, таргетирована і ретаргетирована реклама.

В результаті зустрічі прийшли до єдиної думки, що будь-які дії повинні здійснюватися комплексно, за принципом листкового пирога. Тільки завдяки комплексності виходитимуть продажі і буде рости впізнанність бренду та послуг. Ірина Горбунова звернула свою увагу на цю техніку: "Техніка листкового пирога застосовується найвідомішими компаніями світу. А вчиться треба тільки у лідерів. Не вкладайте гроші тільки в один сектор платної реклами, тому як це будуть викинуті гроші на вітер. Цінуйте свої інвестиції і підходьте розумно до їх використання".

Головною метою Dictum Club є об'єднує адвокатів і юристів для комплексної, швидкої і висококваліфікованої взаємодопомоги, адже ми, в першу чергу, - колеги, і покликані допомагати клієнтам, а не боротися за них між собою.

Розширюючи юридичні партнерські зв'язки через Dictum Club, адвокати і юристи зможуть у будь-який момент звернеться по допомогу до колеги, підстрахувати себе і свого клієнта, і надати правову допомогу в найкритичніший момент.

Перевага для наших клієнтів і клієнтів наших партнерів полягає в розширенні круга фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ і участь в клубі безкоштовний.

Учасники покривають організаційні питання.

Заявка на вступ в клуб по посиланню:

https://goo.gl/forms/DaJpjgcgyqKrJwjn2

 

Поділитися LinkedIn
0