Шоста зустріч закритого клубу адвокатів і юристів Dictum Club пройшла в форматі гри.

25 листопада 2017 року, на території робочого простору Data Hub, відбулася шоста зустріч закритого клубу адвокатів і юристів Dictum Club. Прагнення засновника Dictum Club Світлани Мороз до актуальності і корисності зустрічей клубу, привело до рішення провести зустріч в ігровому форматі. Гра #ЖіттяЯкПроект спрямована на тренування навичок планування, розподіл завдань, розстановку пріоритетів і командну роботу в проекті.

Учасники гри мали можливість зануритися в ігровий світ, такий же складний і непередбачуваний, як і наше життя. Всі гравці повинні були прожити 4 тижні в світі, який ставить різні завдання і вимагає негайних рішень. Характер завдань не відрізняється від повсякденного життя - провести фінансові розрахунки, скласти плани на сімейний відпочинок, виділити час на навчання і духовний розвиток, при цьому не виключені й непередбачувані ситуації - життєві форс-мажори, такі як перелом або раптове відключення електрики в офісі.

Такі ігри допомагають зануритися в стресову ситуацію, при розборі якої, вчать надалі приймати правильні рішення. А також сприяють розвитку внутрішнього балансу, який після гри ми переносимо в реальне життя.

Учасники шостої зустрічі Dictum Club навчилися ефективно використовувати час і розставляти пріоритети виходячи зі своїх цінностей.

Головною метою Dictum Club є об'єднання адвокатів та юристів для комплексної, швидкої та висококваліфікованої взаємодопомоги, адже ми, в першу чергу, - колеги, і покликані допомагати клієнтам, а не боротися за них між собою.

Розширюючи юридичні партнерські зв'язки через Dictum Club, адвокати і юристи зможуть в будь-який момент звернутися за допомогою до колеги, підстрахувати себе і свого клієнта, і надати правову допомогу в найкритичніший момент.

Перевага для наших клієнтів і клієнтів наших партнерів полягає в розширенні кола фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ і участь в клубі безкоштовне.

Учасники покривають організаційні питання.

Заявка на вступ до клубу за посиланням.

Поділитися LinkedIn
0