Відбулася четверта зустріч закритого клубу адвокатів і юристів Dictum Club

Четверта зустріч закритого клубу адвокатів і юристів Dictum Club проходила на території робочого простору Data Hub, 21 жовтня 2017 року. Доповідачем зустрічі виступила засновник Dictum Club керуючий партнер і адвокат ЮК "Dictum" - Світлана Мороз, з темою доповіді "Правила спілкування з клієнтом".

Засновник Dictum Club Світлана Мороз прагне, щоб обговорення закритого клубу адвокатів були актуальними і корисними для учасників клубу. Тому четверта зустріч Dictum Club була присвячена питанням клієнтського обслуговування і клієнтоорієнтованості.

На зустрічі спікер Світлана Мороз, поділилася своїми принципами роботи з клієнтами, розкрила секрети особистого успіху, як можна встигнути все і при цьому не зашкодити своїй сім'ї і бізнесу, а також звернула свою увагу на те, що не варто забувати про мораль по відношенню до Ваших замовників: "Не беріть грошей за такі додаткові послуги, які є допомогою. Якби ви не попросили друга сплатити таку допомогу, не просіть і клієнта. Не хвилюйтеся, ви заробите в майбутньому - більше, ніж можете собі уявити".

Під час виступу Світлани Мороз було піднято питання, яке хвилювало багатьох присутніх, питання соціальних мереж, особистих сторінок і блогів. "Сторінки в соціальних мережах не можуть бути особистими, оскільки це "соціальна" мережа, тут особистого нічого немає" – зауважила Світлана Мороз, поділившись правилами поведінки в соціальних мережах для усіх юристів і адвокатів, для усіх хто дорожить своєю репутацією і своїм обличчям перед клієнтами.

В результаті зустрічі прийшли до єдиної думки, що важливо у будь-якій ситуації залишатися професіоналом своєї справи і при цьому не забувати про людяність.

Головною метою Dictum Club є об'єднання адвокатів і юристів для комплексної, швидкої і висококваліфікованої взаємодопомоги, адже ми, в першу чергу, - колеги, і покликані допомагати клієнтам, а не боротися за них між собою.

Розширюючи юридичні партнерські зв'язки через Dictum Club, адвокати і юристи зможуть у будь-який момент звернеться по допомогу до колеги, підстрахувати себе і свого клієнта, і надати правову допомогу в найкритичніший момент.

Перевага для наших клієнтів і клієнтів наших партнерів полягає в розширенні круга фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ і участь в клубі безкоштовний.

Учасники покривають організаційні питання.

Заявка на вступ в клуб по посиланню.

Поділитися LinkedIn
0