Відбулися збори закритого співтовариства Dictum Club, темою якого була вибрана проблематика призначення і проведення судових експертиз

Захід проводився на території робочого простору Data Hub, 23 вересня 2017 року. Доповідачем виступив незалежний судовий експерт - Олександр Цимбал, який поділився своїм безцінним досвідом.

 Актуальність вибраної теми у світі адвокатури безперечно висока.

Засновник Dictum Club Світлана Мороз прагне до того, щоб обговорення закритого клубу адвокатів були максимально практичними і відповідали вимогам сучасності. У судовій експертизі досить багато моментів, які можна дізнатись тільки від вузьконаправленого практика, тому на зустрічі 23 вересня піднімалися наступні питання:

1. Нормативно-правові акти, що регулюють судово-експертну діяльність в Україні, - ключові моменти.

2. Класифікація і види судових експертиз.

3. Порядок призначення і проведення судово-криміналістичних експертиз  - практичні аспекти.

4. Судово-криміналістичних експертиз документів.

5. Особливості експертизи встановлення часу складання документу або його певних реквізитів.

Олександр Цимбал поділився з учасниками закритого співтовариства Dictum Club реальними кейсами, зібраними за роки роботи в Київському науково-дослідному інституті судових експертиз. Живо велися дискусії навколо практичних аспектів судово-криміналістичних експертиз, і в результаті прийшли до переліку проблемних питань і колізій, які юридичному співтовариству необхідно вивчати і пропонувати рішення.

Підводячи підсумки, можна з упевненістю сказати, що зустріч пройшла в плідній і конструктивній обстановці. Отримані знання будуть корисними усім учасникам. А також дякуємо усіх учасників клубу за його підтримку і постійну участь в засіданнях.

Головною метою Dictum Club є об'єднує адвокатів і юристів для комплексної, швидкої і висококваліфікованої взаємодопомоги, адже ми, в першу чергу, - колеги, і покликані допомагати клієнтам, а не боротися за них між собою.

Розширюючи юридичні партнерські зв'язки через Dictum Club, адвокати і юристи зможуть у будь-який момент звернеться по допомогу до колеги, підстрахувати себе і свого клієнта, і надати правову допомогу в найкритичніший момент.

Перевага для наших клієнтів і клієнтів наших партнерів полягає в розширенні круга фахівців і професіоналів своєї справи.

Вступ і участь в клубі безкоштовний.

Учасники покривають організаційні питання.

Заявка на вступ в клуб по посиланню:

https://goo.gl/forms/DaJpjgcgyqKrJwjn2

 

Поділитися LinkedIn
0