Досягнення

Світлана Мороз була обрана до складу членів Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України та була відзначена грамотою за особистий внесок у розвиток підприємництва

28 листопада 2018 року відбувся черговий ХІІ з’їзд Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України. На даному з’їзді Світлана Мороз була обрана до складу членів Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України та була відзначена грамотою за особистий внесок у розвиток підприємництва, самовіддану працю, вагомі здобутки та професіоналізм в роботі.

Керуючий партнер Юридичної компанії Dictum – адвокат, к.ю.н., Світлана Мороз отримала статус Амбасадорки Міжнародної Амбасади жінок-підприємниць ("International embassy of women entrepreneurs")

В Києві 19 листопада 2018 року вже втретє відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Всесвітнього дня жіночого підприємництва (WED), представником та головним спікером котрого в Україні є Вероніка Марчук, Президент Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць.

СВІТЛАНА МОРОЗ ОТРИМАЛА АДВОКАТСЬКИЙ ОСКАР ВІД ААУ

5 жовтня в Hyatt Regency Kyiv відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу Асоціації адвокатів України (ААУ) «Адвокат Року 2018». Номінація Клубу майбутніх адвокатів ААУ стала визначною для Юридичної компанії Dictum, адже Кращим молодим адвокатом 2018 року стала керуючий партнер Діктум - Світлана Мороз.

Сторінки

0