Проекти

Трудові перевірки бізнесу 2.0

Однією з ТОП-тем до обговорення в 2019 році, після зняття мораторію на перевірки, є Державна служба України з питань праці. Держпраці привертає до себе увагу з двох причин – високі штрафи за порушення трудового законодавства та можливість здійснювати інспекційні відвідування. Про перевірки Держпраці та про інспекційні відвідування більш детальніше розбиралися на семінарі від Юридичної компанії DICTUM «Трудові перевірки бізнесу 2.0», який відбувся 16 вересня 2019 року.

2019 | Рік без мораторію на перевірки

В 2019 році завершив дію мораторій на перевірки для всіх органів державної влади. У зв’язку з цим, Юридична компанія Dictum разом із Комітетом малого та середнього бізнесу ТППУ 22 січня 2019 провели круглий стіл на тему «2019 | Рік без мораторію на перевірки». Захід видався актуальним, оскільки на 2019 рік заплановано вже 110 497 перевірок – тема є досить гострою.

Бізнес-вечеря: «БІЗНЕС І БАНК: ФІНАНСУВАННЯ, КАПІТАЛ, ОЦІНКА РИЗИКІВ»

Питання відносин між бізнесом та банківськими установами не втрачає своєї актуальності. Юридична компанія Dictum, Юридична компанія Титан, Finance Solutions Group - в одному місці організували зустріч власників компаній, генеральних та фінансових директорів, топ-менеджерів банків для обговорення дискусійних питань стосовно особливостей залучення фінансування від банків під час бізнес-вечері «БІЗНЕС І БАНК: ФІНАНСУВАННЯ, КАПІТАЛ, ОЦІНКА РИЗИКІВ»

Сторінки

0