Проекти

2019 | Рік без мораторію на перевірки

В 2019 році завершив дію мораторій на перевірки для всіх органів державної влади. У зв’язку з цим, Юридична компанія Dictum разом із Комітетом малого та середнього бізнесу ТППУ 22 січня 2019 провели круглий стіл на тему «2019 | Рік без мораторію на перевірки». Захід видався актуальним, оскільки на 2019 рік заплановано вже 110 497 перевірок – тема є досить гострою.

Бізнес-вечеря: «БІЗНЕС І БАНК: ФІНАНСУВАННЯ, КАПІТАЛ, ОЦІНКА РИЗИКІВ»

Питання відносин між бізнесом та банківськими установами не втрачає своєї актуальності. Юридична компанія Dictum, Юридична компанія Титан, Finance Solutions Group - в одному місці організували зустріч власників компаній, генеральних та фінансових директорів, топ-менеджерів банків для обговорення дискусійних питань стосовно особливостей залучення фінансування від банків під час бізнес-вечері «БІЗНЕС І БАНК: ФІНАНСУВАННЯ, КАПІТАЛ, ОЦІНКА РИЗИКІВ»

DICTUM_TALKS З АГЕНТОМ БЕЗПЕКИ ПРО ТЕМНУ СТОРОНУ БІЗНЕСУ

#dictum_talks – нова рубрика Юридичної компанії Dictum. Перше інтерв'ю було проведено з нашим партнером, а в кулуарах ми його називаємо агентом безпеки, Іваном Ступаком. Про темну сторону конкуренції, стеження за керівництвом свого бізнес-конкурента та вплив з боку держави – читайте та дивіться далі.

Сторінки

0