shapka

Альона Шапка
Юрист

У шкільні роки Альоні подобались гуманітарні предмети: російська, українська, англійська мови, література, історія. Уроки з права були рідкими, тому спочатку відношення до юриспруденції було нейтральним. Важко було визначитись з майбутньою професією, але все ж таки вирішила поступити на факультет податкової міліції в Національний університет державної податкової служби України і спробувати свої сили у правоохоронній діяльності. У юній уяві такий напрямок здавався корисним та перспективним.

Після закінчення навчання та здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» почала отримувати практичний досвід в досудовому розслідуванні податкових злочинів на посаді слідчого в районному підрозділі податкової міліції в місті Києві. В подальшому продовжила службу в якості старшого оперуповноваженого в ДФС України.

Паралельно з практичною діяльністю ще навчалась в аспірантурі в Національному університеті державної податкової служби України. І в 2017 році отримала наукову ступінь кандидата юридичних наук.

В процесі роботи Альона зрозуміла, що професійно її цікавить сфера юриспруденції, а також можливість захищати права та інтереси інших осіб, що й спонукало її змінити сферу діяльності та стати юристом.

Альона спеціалізується в адміністративному, податковому, кримінальному праві в сфері економічних злочинів.

+38 067 690 88 24

0