Відгуки

Александр
Видеограф

Хочу выразить свою благодарность Светлане Мороз, за ее профессионализм.

Маріель Славська
Журналіст

Чудові фахівці! Справжні профі своєї справи! Дякую!

Білоголовий Ян
Юриспруденція

Співпрацюючи з Dictum відчув професіоналізм та згуртованість команди, а також особливу увагу до кожного клієнта. Окремо сподобались тренінги, на яких фахівці Dictum розповідали про кожну дрібницю з власної практики. Тому обов'язково буду радити юридичну компанію клієнтам та друзям за відповідними напрямками.

Евгений
Консалтинг
Недавно принимал участие на мероприятии "Адвокат на обыске: до и после", организованном этой юридической компанией. На меня произвели огромное впечатление высокий профессиональный уровень докладчиков и уникальность, полученной информации. Юристы компании зарекомендовали себя специалистами в сфере уголовного права, в частности хочется отдельно отметить руководителя компании Светлану Мороз и ведущего адвоката Сергея Гуревского. Меня также порадовал тот факт, что в компании работает много молодых и амбициозных юристов. Успехов Вам, ребята!
Оксана
Адвокат
Щиро вдячна Dictum, в особі Світлана Мороз, за практичний тренінг для адвокатів і юристів на тему: "Адвокат на обыске: до и после". Дізналась для себе багато новинок, які буду застосовувати у своїй адвокатській практиці.
Анастасія
Журналіст
Дякую вам за допомогу у вирішенні мого питання! Профессійний підхід та вражаючий результат!
Анна
Приватизація житла
Звернулася до Діктума через рекомандацію знайомих. Потрібна була допомога с приватизіцією житла. Моя ситуація була дуже нетиповою в класичному розумінні. Купа підводного каміння і неочікуваних кроків, які необхідно було зробити. Але всі проблеми були розв'язані, та всі документи було отримано. Особлива подяка Діані Ліхтанській, дуже приємна людина і завжди знає як вирішити будь-яке питання.
Інна
Консалтинг
Допомогли знайти вихід, який містить у собі процес оптимізації реєстрації торгівельної марки для нашої компанії. Будем працювати ще! Дякую!
Юлия
Дизайнер
Профессионалы своего дела! Огромное спасибо Диане Лихтанской за работу! Быстро и качественно! Отдельное спасибо за консультацию и моральную поддержку!
Арутюн
Врач
Пользовался их услугами. Особое спасибо юристу Диане Лихтанской.

Сторінки

Залишити відгук
0