Новини

Аліменти в україні: реалії 2022 року

Уявіть ситуацію: жінка залишається сама з малими дітьми на руках, а чоловік відмовляється виплачувати аліменти. Як наслідок — заборгованість понад 200 тис. грн.

За статистикою Мінсоцполітики 92,8% неповних сімей — це сім”ї, де жінки виховують дітей самостійно

Така ситуація сталася із підопічною проєкту “ВОНА ЗМОЖЕ” від ГО “БлагоДім”

Наша юридична команда Юридична компанія Dictum давно співпрацює з БлагоДІМ, які вже 4 роки допомагають мамам із дітьми у складних життєвих обставинах змінити своє життя та стати самодостатніми й фінансово самостійними

Ми завжди ініціативні до добрих справ, тож Світлана Мороз, керуючий партнер, провела консультацію для Валерії Лебедевої.

“Зважаючи на вашу ситуацію, я рекомендую застосовувати фіксований розмір аліментів. Якщо є офіційні витрати на дітей (які підтверджуються чеками), з колишнього чоловіка можна стягнути аліменти в розмірі 50% від доходу. Такими витратами можуть бути: одяг, дитячий садок, позашкільна активність, харчування тощо. Якщо буде визначена фіксована сума, у виконавця буде можливість накласти арешт на всі банківські рахунки колишнього чоловіка”.

“Ситуації бувають різні. Якщо у вас настільки мала зарплата, що не вистачає навіть на власні потреби — можна стягнути суму аліментів у розмірів 75% від доходів ексчоловіка. Також варто орієнтуватися на прожитковий мінімум — це мінімальна сума, яку держава гарантуватиме для ваших дітей” — коментує Світлана Мороз

Повний запис консультації можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/Dictum_v2801

 
Як штрафуватимуть за відмову прийняти оплату карткою Dictum — юридичний амбасадор БФ “Банда добра”

Новини із соцмереж

Підписка 🎯

Підпишіться та отримайте спеціальний випуск корпоративного журналу Dictum Magazine

Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок