Новини

Проєкт «У свої руки»

Соціальний проєкт «У свої руки» до 4-ї річниці Юридична компанія Dictum

Плануючи святкування 4-го Дня народження Юридичної компанії Dictum, ми замислилися над важливим запитанням: як відзначити цю подію та запам’ятати її надовго?

Ми зрозуміли, що найприємніший подарунок для нас — змінювати світ навколо на краще й долучити до цього якнайбільше людей.

За покликом наших сердець ми створили соціальний проєкт «У свої руки», щоб допомагати здібним дітям з амбітними прагненнями, які самостійно йдуть по життю, досягти більшого.

Найбільшої допомоги сьогодні потребують діти: серед випускників інтернатів упродовж двох років щонайменше третина вчиняє правопорушення та лише 10% проходять повну соціальну адаптацію.

Ця сумна статистика сформувала мету нашого проєкту: збільшити відсоток повністю інтегрованих у суспільство дітей після випуску із ДНЗ інтернатного типу та допомогти їм стати повноцінними членами соціуму!

Своїм прикладом ми бажаємо привернути увагу наших клієнтів, колег і партнерів, долучити їх до флешмобу підтримки та сформувати своєрідну мережу добра на багато років.

Наші герої: Настя та Ваня, діти-сироти з опікунських сімей, які хочуть у майбутньому стати юристами. Ми допомагатимемо їм здобути повну вищу освіту, отримати практичні навички під час стажування в Dictum і знайти роботу, підтримуватимемо порадами для втілення їхніх мрій і цілей.

Під час ART-вечору в Chameleon Art Space 24 липня ми презентували соціальний проєкт «У свої руки» та разом із клієнтами, партнерами, гостями та всією командою Dictum спільно з художницею Ольгою Адам Алрубайє намалювали картину. У цю картину ми заклали ідею єднання мистецтва з доброю справою для допомоги дітям: у турецькій культурі в колискових піснях корова, як у нас лелека, приносить дітей, а капуста — символізує достаток і благополуччя.

У рамках проєкту «У свої руки» ми провели онлайн-аукціон намальованої нами картини, спрямований на збір коштів для здійснення мрій Насті та Вані.

Переможницею аукціону стала Вікторія Веклич зі ставкою в 1800 грн. Ми щасливі, що Вікторія, Головний лікар Медичного Центру Клініка Ладистен, як наш клієнт розділяє цінності Dictum та підтримує наші ініціативи!

Усі кошти, отримані з продажу картини, будуть використані на потреби дітей згідно з концепцією проєкту.

«Ми віримо, що добрі вчинки можуть змінити долі, саме тому починаємо важливий для нас соціальний проєкт «У свої руки». Ми плануємо працювати з дітьми для їх адаптації до майбутнього дорослого життя, сприяти їхньому професійному й особистісному розвитку. У рамках цього проєкту ми плануємо допомогти двом дітям і виступати їхніми менторами на життєвому шляху», — Світлана Мороз, адвокат, к.ю.н., керуючий партнер Юридичної компанії Dictum, куратор проєкту «У свої руки».

Замурчательні справи Інокентія Конкурс стажувань з Лігою студентів Асоціації правників України

Новини із соцмереж

Підписка 🎯

Підпишіться та отримайте спеціальний випуск корпоративного журналу Dictum Magazine

Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок