Новини

Майбутнє податкових перевірок. Чого очікувати бізнесу?

Закон №466 змусив власників бізнесу активно включитися в підготовку до податкових перевірок.

Що змінилося з 2020 року та як підприємці мають тепер готуватися до візитів інспекторів — дізнайтеся в нашому відео #DICTUM_offline.

🟢 Світлана Мороз, керуючий партнер Юридичної компанії Dictum, адвокат, к.ю.н., виступила на заході «Майбутнє податкових перевірок» від Uniminds і SPF Expert, де поділилася власними практичними порадами для захисту бізнесу при проходженні податкових перевірок:

  • Старий принцип «Буде перевірка — будемо розбиратися по ходу ситуації» уже не працює. Тепер саме на підприємця фактично покладено обов’язок доводити свою невинуватість.
  • Раніше до адвокатів зазвичай зверталися вже з податковим повідомленням-рішенням на руках або навіть після програшу в 1 інстанції. Але сьогодні у власника, який згадав про юридичну підтримку вже після перевірки, значно менше шансів на оскарження її результатів
  • За старою звичкою бухгалтери перевіряють підприємство в плані-графіку лише раз на рік у грудні. З таким підходом планові перевірки різко перетворюються для бізнесу в позапланові, якщо ДПС вносить до плану зміни в І чи ІІ кварталі.
  • Якщо власник перекладає відповідальність за свій бізнес на бухгалтера чи фінансового директора, він ризикує в один момент усе втратити. Дешевше найняти гарного податкового юриста, який вчасно знайде всі недоліки й не залишить підприємця сам на сам з податківцями.
Проведення внутрішнього аудиту

Новини із соцмереж

Підписка 🎯

Підпишіться та отримайте спеціальний випуск корпоративного журналу Dictum Magazine

Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок