Новини

Обмін фінансовими та податковими даними між країнами

Тепер податкова знатиме все про всі ваші гроші за кордоном!
 
Україна приєдналася до угоди CRS — міжнародного стандарту звітності, який обов’язковий для вступу в ЄС. Що це змінить для звичайних людей і бізнесменів — розказав Руслан Солнцев, аудитор, старший партнер Auditor GROUP, на The Big Tax Talks.
 
Уже давно популярним способом податкової оптимізації є відкриття компаній у країнах з меншими й вигідними податками. А під час війни чимало українців, які переїхали за кордон, відкрили в іноземних банках рахунки та почали накопичувати свої гроші там.  Але далі спокійно жити в іншій країні, заробляти кошти та не сплачувати з них податки не вийде.
 
Уже з 1 січня 2023 року податкова зможе набагато легше дізнатися, де та скільки іноземних доходів отримали ви та ваш бізнес. Як? Усе просто: банки й інші фінустанови повинні будуть регулярно звітувати про рахунки українців до ДПС України.
Якщо ви не задекларуєте ці гроші та не сплатите з них податки — податкова знайде ще кілька приводів прийти до вас із перевіркою.
 
Як підготувати до цього себе та свій бізнес — дивіться у відеозаписі виступу Руслана.
Якщо ви бажаєте отримати відеозаписи й презентації експертів Форуму, заповнюйте заявку.
Приєднуйтеся до нашої спільноти у Telegram: тут ми спілкуємося про податки, ділимося нашими порадами та відповідаємо на запитання підприємців.
Тенденції та наслідки податкових перевірок Відповідальність директора: нова тактика в податкових перевірках

Новини із соцмереж

Підписка 🎯

Підпишіться та отримайте спеціальний випуск корпоративного журналу Dictum Magazine

Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок