Клієнти

В’ячеслав Биковець

Перший віце-президент, генеральний директор Спілки підприємців малих середніх і приватизованих підприємств України

Які асоціації у Вас виникають при згадці компанії Dictum?

Надійний партнер, фахові спеціалісти, які, як я знаю з досвіду, завжди готові прийти на допомогу підприємцям, які до них звертаються.

І я особисто, за весь час співпраці та спілкування з керівництвом і фахівцями компанії не можу сказати будь-яких негативних слів щодо них. Оскільки будь-які заходи, що ми проводили (круглі столи, засідання, семінари, конференції), будь-які консультації та звернення підприємців до представників компанії Dictum — це тільки позитив, тільки хороші відгуки. А особисто для мене — це тільки позитивна оцінка тієї діяльності, яку ми проводимо спільно з компанією Dictum.


Якими трьома словами ви можете описати співробітництво з Юридичною компанією Dictum?

Надійність, професіоналізм, відкритість у спілкуванні, відкритість у роботі, відкритість у всьому.

Відеовідгук

Про компанію
Спілка підприємців малих середніх і приватизованих підприємств України

Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України була створена в 1990 році та з того часу тісно співпрацює з урядовими структурами, органами місцевої влади, неурядовими організаціями для створення ефективної коаліції для підтримки підприємництва в Україні, усунення правових, адміністративних, організаційних і будь-яких інших перешкод на шляху розвитку підприємництва, а, відповідно, і вітчизняного виробництва.

Спілка регулярно проводить спільні заходи, вебінари та зустрічі для обговорення актуальних проблем підприємців, новел законодавства та їх впливу на бізнес, із залученням представників органів влади, навчальних закладів, українських та іноземних громадських і бізнес-організацій, посольств і представництв міжнародних організацій.

Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок