Новини

Світлана Мороз отримала сертифікат аудитора системи менеджменту безпечності харчових продуктів!

Ми твердо переконані, що справжній юрист — це той фахівець, що готовий із головою поринути в бізнес-середовище, аби краще дослідити його процеси та ефективніше реагувати на запити клієнтів!

З цією метою 16 та 17 вересня Світлана Мороз, керуючий партнер Юридичної компанії Dictum, адвокат, к.ю.н., відвідала II Всеукраїнський з’їзд фахівців із безпечності та якості харчових продуктів “Food Safety Odessa”.

Чудова новина: Світлана пройшла курс навчання та успішно склала фінальні тести, за результатами яких отримала сертифікат аудитора системи менеджменту безпечності харчових продуктів!

Світлана Мороз мала змогу долучитися до гострих дискусій із топекспертами галузі — керівництвом Держпродспоживслужби, міжнародними аудиторами, фахівцями з харчової безпеки та сертифікації продуктів — з таких питань:

📎Як споживачам харчових продуктів уникнути введення в оману
📎Які ключові помилки допускають підприємці у взаєминах із Держпродспоживслужбою
📎Як виробникам не привернути увагу АМКУ й перемогти в судових спорах
📎Як підтримувати систему НАССР на підприємстві

Команда юристів Dictum об’єднує проактивних лідерів, що думають про бізнес на крок уперед. Саме тому ми постійно відвідуємо різноманітні форуми та тренінги, щоб отримати нові знання для оптимізації бізнес-процесів наших клієнтів.

“Юрист — це професіонал своєї справи, що повинен вміти розмовляти з бізнесом, розуміти всі його тонкощі та “спробувати на смак” ту сферу права, у якій він активно розвивається” — переконана Світлана Мороз.

Dictum — ми піклуємося про безпеку наших клієнтів!

Dictum Magazine — наш корпоративний журнал Нагорода для нашогой най-най-найюридичнішого кота Інокентія

Новини із соцмереж

Підписка 🎯

Підпишіться та отримайте спеціальний випуск корпоративного журналу Dictum Magazine

Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок