Новини

Життя як сміливий шлях бути собою: “самособоюнаповнювання” Василя Стуса

Саме зараз, під час активної фази війни, ми маємо згадувати, як російська влада закладала основи та робила спроби позбавлення України державності, самоідентичності, незалежності.
Особливо це проявилося в знищенні нашої творчості та видатних митців.
 
Юридична компанія Dictum продовжує серію заходів #DICTUM_арт, в межах підтримки та популяризації українського мистецтва, нашої корпоративної відповідальності.
Цього разу ми влаштували творчий вечір, присвячений Василю Стусу.
 
Цікавий факт: Стус застав Другу світову ще дитиною, і водночас захоплювався німецькою літературою, яка доволі вплинула на українського митця — про це розказала Ольга Черемська, літературознавиця Харківського літмузею.
Через життєвий шлях Василя Стуса та на прикладі його стійкості, духовної міцності, ми поговорили про героїв, які зараз захищають нашу країну.
Цей геній прожив лише 47 років і помер за те, що прагнув збереження української культури та відродження української літератури.
Відкрийте Стуса, перечитайте, побудьте з ним сам на сам. Ми не маємо втратити те, за що він поклав своє життя, і за що борються зараз наші герої.
Ми не обираємо час, в який ми народжуємось і в який живемо, але ми обираємо шлях, і ми обираємо ким нам бути тут, — вважав Василь Стус.
Пориньте в нашу історію та дізнатися про:
•деталі судової справи проти Василя Стуса
• поради, як читати його поезії
• світоглядні принципи Стуса в пошуку власної автентичності
Запис переглянути тут.
 
Дякуємо всім, хто долучився до нашого заходу: ми провели його для підтримки Благодійного фонду «Громадянин», який збирає коштів на програму протезування для українських військових «Кіборг»
Ви можете зробити донат на програму тут.
Податкові тенденції: підсумок 2022, прогнози 2023 ПДВ-РЕАЛІЇ 2022: розблокування податкових накладних, виведення підприємств з переліку ризикових

Новини із соцмереж

Підписка 🎯

Підпишіться та отримайте спеціальний випуск корпоративного журналу Dictum Magazine

Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок