Новини

Monin: історія про бізнес-партнерство за чашкою кави.

Monin всесвітньо відома французька преміуммарка сиропів, що експериментує та створює смачні шедеври з 1912 року.

Сьогодні компанія є лідером світового ринку та здобула довіру споживачів за свою високу якість, креативність і повагу до французької спадщини. Асортимент бренду включає сиропи, смузі, концентрати, соуси, фруктові пюре й сухі суміші, що виготовляються виключно з натуральних інгредієнтів: фруктів, горіхів, спецій і цукру.

3 2015 року ексклюзивним представником Monin в Україні є компанія РгоВаг.

Розвиваючи співпрацю з клієнтами B2B та В2С сегменту, РгоВаг не лише надає широкий вибір смаків, а й підбирає посуд і техніку й консультує щодо безвідходного технологічного процесу.

Амбасадори компанії розроблюють кавові й коктейльні карти, проводять тренінги для барменів і бариста й навчають персонал барним тонкощам.

Амбасадор бренду Monin в Україні Олександр Сластін, один з десяти кращих барменів світу, розробив для Dictum брендоване меню напоїв із сиропами Monin.

І цим він довершив черговий розділ у Книзі під назвою «Історія співпраці Dictum і РгоВаг»!

Ми в Dictum знаємо, що найкращі ідеї створюються за кавою…

З кави ми починаємо свій день, а ділова зустріч чи спілкування давніх друзів взагалі не обходяться без кави!

Проводячи зустрічі в офісі, ми пригощаємо наших клієнтів смачною кавою, ретельно обираючи сорти та ступінь прожарювання. Нас також пригощають кавою в офісах клієнтів і партнерів. Кава стала невіддільним атрибутом нашого життя!

Якось в офісі РгоВаг ми спробували каву зі смаком яблучного пирога з корицею, який нам приготував Олександр Сластін, додавши в каву сироп Monin «Яблучний пиріг». Смак цієї кави настільки вразив і захопив нас, що ми вирішили: у нашому офісі має бути не просто смачна кава, а незвична для офісу, яку зазвичай можна випити, лише відвідавши улюблену кав’ярню!

Бездоганний лате за З хвилини в офісі? З РгоВаг та Monin Ukraine ТАК! Це можливо!

Ця історія не просто РКОкаву ця історія про партнерські відносини між клієнтом та юридичним консультантом. Натхненні співпрацею та продуктами РгоВаг і Monin Ukraine, ми змогли вийти за рамки відносин у форматі «замовлення-послуга» і перейти до формату бізнес-партнерства.

Це історія про бізнес-партнерство за чашкою кави. У нас безліч історій, які ми пишемо для своїх клієнтів, для кожного неповторну!

Про бізнес-бар Monin Секрети успіху бізнесу нової генерації від Катерини Тімакіної

Новини із соцмереж

Підписка 🎯

Підпишіться та отримайте спеціальний випуск корпоративного журналу Dictum Magazine

Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок