Команда

Світлана Мороз

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР, АДВОКАТ, К.Ю.Н.

Світлана ще в школі визначилася з майбутньою професією: із 7-го класу почала відвідувати репетиторські заняття для вивчення права. Одержимість бажанням стати професійним адвокатом зробила своє: у 14 років Світлана вступила до Київського фінансово-економічного коледжу.

Світлана почала свою кар’єру в юриспруденції з посади соціального інспектора Управління соціального захисту населення. 

Вищу освіту Світлана отримала в Університеті державної фіскальної служби України. Під час навчання була помічником юриста у двох різних юридичних фірмах міста Києва, і після отримання повної вищої освіти стала провідним юристом на двох підприємствах із середнім річним оборотом понад 150 млн. грн.

У 22 роки, Світлана самостійно супроводжувала інвестиційний будівельний проєкт вартістю 110 млн. Грн.

Світлана володіє 14-річним досвідом у юридичному супроводі та представництві інтересів компаній малого та середнього бізнесу. Цей досвід дав змогу Світлані Мороз заснувати власну юридичну компанію Dictum у 2016 році.

Світлана спеціалізується на різних сферах права: податкове, митне, інвестиційне, інтелектуальна власність, а також на побудові стратегії захисту та відстоювання інтересів клієнтів у економічних злочинах.

 

За 9 років практики у сфері оподаткування як на посаді корпоративного юриста, так і в консалтингу, Світлана Мороз успішно вирішувала на користь клієнтів значну кількість податкових питань:

  • консультування фінансового відділу підприємства з податкових питань
  • адаптація системи підприємства під нове податкове законодавство
  • комплексний супровід податкових перевірок
  • оскарження та повернення вилучених документів правоохоронними органами в межах кримінальних проваджень із податкових правопорушень
  • оскарження результатів податкових перевірок у ДПС і в судовому порядку

Світлана отримала науковий ступінь кандидата юридичних наук у сфері оподаткування на тему «Адміністративно-правові засади діяльності підрозділів правової роботи Державної фіскальної служби України» та завдяки 5 рокам наукової роботи додатково посилила власну податкову експертність.

Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок