Новини

Успішний старт: роль юриста у розвитку бізнесу

Як Юридична компанія Dictum допомагає підприємцям запустити свою справу і навіщо бізнесу юридична допомога на початку роботи — розповіла Світлана Мороз у другій частині програмі «Успішний старт» для СТАРТ TV: https://bit.ly/Dictum_v612

🔸Уявімо, що хтось прагне відкрити власний бізнес, наприклад, мережу кав’ярень. За якою саме допомогою доцільно звернутись до Юридична компанія Dictum?

💭“Коли власник планує створити малий бізнес, я пропоную прийти на зустріч та розібрати юридичну модель: разом обрати форму (ФОП чи ТОВ), обговорити моменти, що стосуються системи оподаткування та працевлаштування працівників.

Так власник розумітиме всі свої майбутні витрати. Також ми розробляємо повний пакет необхідної документації, аби підприємець зміг успішно розпочати свою діяльність”, — ділиться Світлана Мороз.

🔸Надзвичайно цікава тема – це взаємовідносини між бізнесом та податковою. Яка роль юриста в цьому?

“Сьогодні ДПС є каральним органом і виконує фіскальну функцію, а не сервісну. До того ж вона не є комунікатором між державою та платниками податків, тому останні не можуть розв’язувати певні питання самостійно.

⚖️Тож юрист змушений виконувати 50% юридичної роботи, а 50% — роботи з людським фактором.

Зараз у більшості випадків нереально виконати рішення суду по податковим накладним, потрібно залучати бізнес-омбудсмена.

Тож робота юриста, що спеціалізується на податковому праві, є більш глобальною для бізнесу, ніж це було пару років тому”.

🔸Які найпоширеніші запити приходять від бізнесу у сфері захисту від економічних злочинів?

“Сьогодні розслідування правоохоронних органів у сфері економічних злочинів давно перетворилось на звичний бізнес-процес.

📈Ми одразу попереджаємо клієнтів: якщо вони вирішать брати участь у тендері, варто бути готовими до кримінальних проваджень та потрібно сприймати це як звичну практику, а завдяки нашій допомозі — юридично грамотно підготуватись” — акцентує Світлана Мороз.

📲Дивіться 2 частину інтерв’ю зі Світланою на нашому YouTube-каналі: https://bit.ly/Dictum_v612

А в першій частині програми ми дізналися, з чого починалася Юридична компанія Dictum та які перші уроки розвитку власного юридичного бізнесу отримала Світлана Мороз.

Переглядайте запис за посиланням: https://bit.ly/Dictum_v112

Дякуємо Тетяні Пиріг за запрошення та Олені Дядюн за цікаву розмову!

Корисні поради для підприємців, розбір головних новел та інтерв’ю з бізнесом — шукайте всі ці цікавинки на нашому YouTube-каналі: https://bit.ly/Dictum_YouTube

Вакцинація вчителів — право чи обов’язок? Скрутки ПДВ: підсумки судової практики 2021 року

Новини із соцмереж

Підписка 🎯

Підпишіться та отримайте спеціальний випуск корпоративного журналу Dictum Magazine

Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок