Новини

Успішний старт: як створити юрбізнес з нуля?

Мрієте про свою юридичну практику, але не знаєте, з чого стартувати власну справу?

З чого починалася Юридична компанія Dictum та які були перші уроки розвитку юридичного бізнесу — розповіла Світлана Мороз у програмі «Успішний старт» спеціально для СТАРТhttps://bit.ly/Dictum_v112

А ось і декілька цікавих цитат з її виступу:

«З професією я визначилася ще в 7 класі школи. Мені дуже подобався урок “Правознавство”, хоча, якщо чесно, батьки думали, що я оберу професію інженера, адже загалом у мене математичний склад розуму».

«Не скажу, що я цілеспрямовано обрала спеціалізацію податкового права, скоріше, вона мене знайшла. Спочатку навчання в податковому університеті, згодом — захист дисертації на цю тематику».

«Я працюю юристом ще з 17 років, але спочатку я не мала на меті створити власну компанію, тож напрацьовувала клієнтську базу з нуля».

«Багато знайомих почали звертатися до мене за юридичною допомогою. Коли я зрозуміла, що роботи вже стає надто багато для мене, я вирішила залучити помічника. А це означало знайти офіс, а згодом і нових помічників. Так і з’явилася юридична компанія Dictum»

«Місія нашої компанії — це налагодження партнерства бізнесу. Коли приходжу в офіс до клієнта, вони мене сприймають не як адвоката, а як партнера».

Дивіться першу частину інтерв’ю зі Світланою на нашому YouTube-каналі: https://bit.ly/Dictum_v112

Дякуємо Тетяні Пиріг за запрошення та Олені Дядюн за цікаву розмову!

Декларування не для всіх: що треба знати про податкову амністію Нагорода для нашогой най-най-найюридичнішого кота Інокентія

Новини із соцмереж

Підписка 🎯

Підпишіться та отримайте спеціальний випуск корпоративного журналу Dictum Magazine

Зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок